دکتر كامران حسین قلی زاده :
 
🔷 در سال۱۳۴۹ در یكی از محله‌های قدیمی تهران به نام (امام زاده یحیی) واقع در چهارراه سیروس متولد گردیده.
 
🔷 گرند مستر کامران حسین قلی زاده سال۱۳۶۱ در سن ۱۲ سالگی،چون اغلب نام آوران ورزشی کشور عزیزمان،با ورزش فوتبال پا به عرصه حرفه ای ورزش  گذاشته و افتخار فوتبال با بزرگانی چون:
امیر قلعه نویی ،رضا احد زاده،محمد رضا شکورزاده،مجید نامجو مطلق… را داشته است.
 
🔷 ابتدا در تیم فوتبال نوجوانان شهید آیت الله کاشانی،باشگاه فوتبال تکاور و سپس به تیم نوجوانان شاهین پیوست … و حتی یک بار به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت گردید.
 
🔷 در سال ۱۳۶۳ از ورزش فوتبال برای همیشه خداخافظی نموده و شروع به تمرین در رشته ورزشی بوكس، زیر نظر یكی از شاگردان مجرب،استاد و قهرمان ملی كشور (یونس علی شیری) شروع به تمرین نمود.
 
 🔷 سپس در سال۱۳۶۴ با سبک رزمی (کونگ فو توآ )آشنا شده و پس از گذشت یک سال با یكی ازرشته های رزمی،كاملا ایرانی به  نام هنر رزمی (سمبكالاه)ملحق گردید و زیرنظراستاد بزرگ سعید میریوسفی و دیگر اساتید مجرب این رشته استادان:
 شهرام خورموجی،استاد سعید جوادی به صورت حرفه ای قدم به عرصه هنرهای رزمی گذاشت.
 
🔷 در سال ۱۳۶۷ به خدمت ارگان نظامی کمیته جمهوری اسلامی ایران، ملحق گردیده و افتخار حفاظت از مرزهای شرقی کشور عزیزمان را در کارنامه خود داشته.
 
🔷 سپس در سال۱۳۷۰  با رشته جیت كاندو آشنا شده،پس از یك سال تحقیقات جامع هنر رزمی جیت کاندو را زیر نظر استاد حسن کوه کمری و استاد آكان ادامه داده.
 
🔷 در سال ۱۳۷۱ به رشته کیوکوشین  روی آورد.
 
🔷 در سال۱۳۷۲ جهت ارتقاء توانایها و مهارتهای خود در هنرهای رزمی به جمع شاگردان استاد فقید (پرفسور پاركوروف میچ)به سیستم دفاع شخصی تن به تن، ملحق گردید و تا قبل از فوت استاد تا سال۱۳۷۸ افتخار شاگردی این استاد بزرگ را در كارنامه رزمی خود داشته.
 
✍🏼 وی پس از یك دهه تحقیق و بررسی در خصوص دفاع شخصی واقعی خیابانی و دیگر سیستم های دفاع شخصی كاربردی نوین و روز دنیا.
 
🔷 در سال ۱۳۸۸ سیستم دفاع شخصی انعكاسی معروف به (RSDO که تلفیق از تکنیک های هنرهای رزمی کشور روسیه و مدرن آرنیس کشور فیلیپین) بوده را در كشور جمهوری اسلامی ایران عزیزمان بنیانگذاری نمود.
 
🔷 در آگوست ۲۰۱۰ دكتر ادوارد ارمنكو رئیس و بنیانگذار فدراسیون جهانی هورتینگ کشور اوکراین شهر (کیف) سیستم (RSDO  دفاع شخصی انعکاسی) را دراین فدراسیون جهانی به رسمیت شناخته و دکتر کامران حسین قلی زاده را عضو و نماینده رسمی  فدراسیون جهانی هورتینگ اعلام نموده و ایشان را تنها نماینده رسمی فدراسیون جهانی هورتینگ در ایران معرفی کردند.
 
🔷 دكتر کامران حسین قلی زاده:
 در بیست شهریور سال ۱۳۹۰ موسسه ورزشی رزمی هورتینگ آریا ایرانیان را به شماره ثبت (۲۸۰۹۴) در ایران به ثبت رسانده.
 
🔷 در سال ۲۰۱۲ دکتر محمد سجاد دهنوی ریاست اتحادیه بین المللی هنرهای رزمی،سیستم (RSDO دفاع شخصی انعکاسی) را نیز در اتحادیه بین المللی هنرهای رزمی به رسمیت شناخته.
 
تعدادی از مدارك بین المللی دکتر کامران حسین قلی زاده:
🔶دکترای فلسفه هنرهای رزمی
🔶دکترای طب سنتی و مکمل
🔶مدرس طب سنتی و مکمل
🔶بنیانگذار و مدیر عامل موسسه هورتینگ آریا ایرانیان
🔶عضو و نماینده رسمی فدراسیون جهانی هورتینگ کشور اوکراین
🔶درجه استادی از فدراسیون جهانی هورتینگ(کشور اوکراین)
🔶عضو هنرهای رزمی (M.A.H.G )كشور اكوادور
🔶بنیانگذار و رئیس سیستم دفاع شخص انعكاسی (RSDO)
🔶عضو اتحادیه بین المللی هنرهای رزمی IMAU
🔶عضو كنفدراسیون MMA  
دان 10 سازمان جهانی (RSDO دفاع شخصی انعکاسی)